AXIS & Stuifmeel wenst u fijne feestdagen en een spetterend nieuwjaar

AXIS & Stuifmeel wenst u fijne feestdagen en een spetterend nieuwjaar

line

Nu het einde van 2016 nadert, kijken wij terug op een enerverend, uitdagend, mooi jaar. Een jaar waarin wij een nieuw pand hebben betrokken, ons team hebben versterkt, een succesvolle WOTS hebben beleefd en onze NEO WiFi frequentieregelaar de tweede plaats heeft behaald bij de TechAward. Een jaar ook, waarin wij mooie projecten hebben gerealiseerd, zowel op het gebied van losse componenten als totaaloplossingen. Onze expertise, het brede leveringspakket en flexibele leveranciers sluiten perfect aan op die behoefte. Wij kijken uit naar het nieuwe jaar; ook in 2017 zullen wij meebewegen op de dynamiek van onze branche en onze klanten bedienen met de juiste oplossingen voor hun specifieke uitdagingen.

AXIS & Stuifmeel is dankbaar voor het vertrouwen en de loyaliteit van onze bestaande relaties, de belangstelling van nieuwe klanten en de samenwerking met onze leveranciers. Ook in het nieuwe jaar zullen wij alles uit de kast halen om een betrouwbare, betrokken partner te zijn. Wij wensen u allen prachtige Kerstdagen, een goede jaarwisseling en een voorspoedig en vooral gezond 2017 toe.

Ons team staat, behalve op Tweede Kerstdag, ook in december voor u klaar.

Meld je aan op onze nieuwsbrief